Соціум

Урожай гречки, зібраний у Франківській громаді, планують передати у дитсадки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківській громаді зібрали урожай сої, соняшника і гречки.

Зараз у підприємстві КП “Франківськ-Агро” вирішують, як реалізувати урожай. Зокрема, зібрану гречку планують передати у заклади освіти громади. Про це йшлося у понеділок, 27 листопада, на брифінгу в міського голови, пише Репортер.

Урожай гречки, зібраний у Франківській громаді, планують передати у дитсадки

Щодо сої і соняшника ми вже отримали ряд комерційних пропозицій, ми їх реалізували і кошти поступили на рахунок підприємства, – каже заступник міського голови Микола Вітенко. – Гречка зараз проходить очисні роботи, за тиждень максимум буде готова продукція. Є думки передати гречку на баланс департаменту освіти і реалізувати в закладах освіти.

За словами директорки департаменту освіти Вікторії Дротянко, лише садочки громади споживають на місяць приблизно 300 кг гречки. Саме у дошкільні заклади освіти і планують передати урожай гречки – загалом 5 тонн гречки.

Цього року вдвічі збільшились об’єми посівної кампанії у громаді. Зокрема, через наявність власного обладнання, а також через кращі погодні умови. Наступного року, крім уже трьох наявних культур, планують посадити і озиму пшеницю.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.