Соціум

Urban Space 100 оголосив старт нового ґрантового сезону після піврічної паузи

Google+PinterestLinkedInTumblr
Urban Space 100 знову роздаватиме ґранти на соціальні проєкти. Прийом заявок триватиме з 15-го вересня до 15-го жовтня. Головна умова – ваш проєкт має бути орієнтованим на розвиток Івано-Франківська.

«Велике повернення ґрантової програми Urban Space 100!» – так звучить слоган осіннього ґрантового сезону в цьому році. Адже після довгої карантинної паузи ресторан готовий знову виділяти кошти на нові соціальні проєкти.

«Безумовно, ми з нетерпінням чекаємо нових аплікантів, які разом з лицарями-джедаями будуть рятувати Івано-Франківськ від темряви бездіяльності, яка поглинула місто через карантин та злий вірус COVID-19. Щось нагадує?

Все вірно. Цей сезон особливий тим, що зроблений у стилі серії фільмів «Зоряні Війни», що легко можна прослідкувати з візуальних промо-матеріалів та текстової подачі у соц. мережах. Для нас, після цієї тривалої паузи, уся ґрантова програма і цей сезон загалом, асоціюються з великою боротьбою темряви та світла, бо кожного сезону під час карантину ресторан Urban Space 100 боровся за те, щоб мати можливість знову роздавати кошти на громадські ініціативи» – розповідає Аліна Корнутій, ґрантовий менеджер Urbna Space 100.

Ґрантовий фонд Urban Space 100 формується з 80% чистого прибутку закладу, з якого вже впродовж 5-ти років щоквартально виділяються кошти на підтримку місцевих ініціатив. За цей час громадським рестораном підтримано 113 проєктів на суму близько 3 мільйони гривень. Хто стане 114-им?

Організатори запрошують усіх охочих подавати проєкти на конкурс та робити свій внесок в цю «боротьбу».

Проєкти, що подаються на конкурс, мають бути некомерційними, приносити користь місту та реалізовуватися в  Івано-Франківську. Сума ґранта і тематика — необмежені.

Як взяти участь у конкурсі?

  • Зайти на сайт ресторану та ознайомитися з умовами програми.
  • Завантажити ґрантову заявку та заповнити її.
  • Зняти коротке відео (до 1 хвилини) про свій проєкт.
  • Відправити заявку та відео одному зі співзасновників громадського ресторану Urban Space 100 через e-mail або Facebook (перелік засновників є на сайті).
  • У випадку, якщо не отримали відповіді від одного співзасновника, —  надіслати заявку та відео іншому співзасновнику.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.