Соціум

Українські батьки зможуть оформити документи для дитини онлайн

Google+PinterestLinkedInTumblr
Завдяки впровадженню системи українці в електронному вигляді зможуть отримати десять базових послуг від держави, пов’язаних з народженням дитини.

Кабінет міністрів України прийняв рішення щодо підготовки впровадження з 1 січня 2020 року системи е-малюк.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду. Міністр юстиції Павло Петренко пояснив, що завдяки впровадженню системи українські батьки в електронному вигляді, без будь-якої бюрократії, зможуть отримати з 2020 року десять базових послуг від держави, пов’язаних з народженням дитини, зокрема реєстрацію народження, реєстрацію місця проживання, призначення державної допомоги тощо. За словами міністра, послуги можна буде отримати як в електронному вигляді, так і в адміністративному центрі.

«Український уряд подав законопроект до парламенту, який на рівні закону закріпив би даний сервіс е-малюк. Але розуміючи, що технічна підготовка даного сервісу вимагає певного часу, ми сьогодні приймаємо рішення уряду про впровадження пілотного проекту е-малюк, який дасть можливість усім нам згуртуватися і всі технічні рішення підготувати до 1 січня 2020 року», – сказав Петренко.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.