Соціум

Учасники Революції Гідності з Прикарпаття отримають гроші на купівлю житла

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Уряд ухвалив підготовлене Мінветеранів розпорядження про виплату грошової компенсації за належні жилі приміщення для осіб з інвалідністю І-ІІ груп, які отримали вади під час участі в Революції Гідності, а також членам сімей загиблих (померлих) учасників Революції Гідності.

До Вінницької, Волинської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської та Черкаської  областей будуть спрямовані 12 307,2 тисячі гривень. Про це повідомляють у Кабміні, пише Репортер.

Це дасть можливість виплатити компенсації за житло 11 особам з інвалідністю І-ІІ груп, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі в Революції Гідності, а також членам сімей загиблих (померлих) учасників Революції Гідності.

«Мінветеранів зробило все можливе, для того, щоб учасники Революції Гідності, які втратили здоров’я, захищаючи європейські цінності  та свободи в Україні, отримали  виплату компенсації за житло. Далі рішення за парламентським комітетом з питань бюджету Верховної Ради», – зазначила   міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.