Соціум

У Ворохті проведуть чемпіонат України зі стрибків із трампліна на лижах

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Ворохтянській селищній раді підтримують розвиток зимових видів спорту.

Втім, за словами голови громади Олега Дзем’юка, цих можливостей поки не достатньо, бо є необхідність у капітальному відновленні спортивної інфраструктури. Для цього потрібні багатомільйонні державні  інвестиції, пише Репортер з посиланням на Агенцію розвитку ОТГ Прикарпаття.

трампліна новини Івано-Франківська

“Проблем насправді чимало. Якщо говорити про наш спортивний комплекс, то приміщення бази «Авангард» знаходиться у приватній власності, – каже голова громади. – І трампліни також…але  вони свого часу були передані в оренду обласній школі комплексних зимових видів спорту. Нині ця інфраструктура не в найкращому стані. Втім, трампліни все-таки почали відновлювати. Торік  за рахунок коштів з обласного бюджету вдалось постелити нове покриття.  Велика заслуга цьому належить спортивній школі”.

За словами Олега Дзем’юка, спільне  завдання громади і обласної влади – відновлення трамплінів, які матимуть сучасний вигляд. Тоді діти зможуть тренуватись і до Ворохти приїздитимуть всесвітньо відомі спортсмени.

За словами Дзем’юка, нині селищна рада робить все можливе, аби підтримувати  молодих спортсменів.

«Ми всіляко допомагаємо. Плануємо затвердити програму підтримки школи зимових видів спорту, де буде закладено фінансування від селищної ради на півроку. Найперше хочемо дітям придбати якісний та сучасний інвентар: комбінезони, лижі, кріплення, шоломи.  Тут необхідно залучати бюджетні та позабюджетні кошти», – зазначив голова селищної ради.

Нині селищна рада також працює над промоцією краю. Цьогоріч ворохтянським трамплінам виповнюється сто років. Саме 1922 роком датована перша офіційна письмова згадка про відкриття професійного трампліна та проведення змагань зі стрибків на лижах у Ворохті.

З цієї нагоди на території громади проведуть чемпіонат України зі стрибків з трампліна та лижного двоборства. Змагання проходитимуть впродовж 18-20 лютого. У селищній раді запрошують усіх охочих відвідати спортивне дійство.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.