Соціум

У трьох містах Прикарпаття покажуть виставу документального театру «Коми» (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Поділитися з глядачами своїм болем. У трьох містах Прикарпаття покажуть виставу документального театру «Коми». Постановка повністю складається з реальних подій, які переживають звичайні люди.

Своїми історіями з глядачами ділитимуться жінки з різних куточків України. Серед них – переселенка з Херсона Тетяна. У виставі вона зіграє дві сцени – про мирне, щасливе життя до війни та перебування в п’ятимісячній окупації поруч із ворогами, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

виставу документального театру «Коми» покажуть у Франківську, Калуші та Коломиї

Грають у виставі 15 жінок. У кожної з них свій життєвий досвід – з усіма невдачами та успіхами. І така театральна терапія, переконані, допомагає заліковувати рани та вийти із пригніченого стану.

Презентуватимуть виставу у Калуші, Івано-Франківську та Коломиї – 4, 5 та 6 листопада. Після кожного показу відбуватимуться обговорення.

На них глядачі та актори зможуть поділитися своїми думками, історіями та почуттями. Це, кажуть організатори, допомагає людям зблизитися, краще зрозуміти горе одне одного і разом його пережити.

Читайте також: Від начинки до весіль. Чому Коломия подає традиції до Національного реєстру й чим вони унікальні

Роботу над виставою учасниці почали ще у вересні. За цей час вони відвідали тренінги із сучасного театру, інтерв’ю та майстер-класи з акторської майстерності.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.