Соціум

У травні міграційна служба Франківщини зобов’язала покинути Україну 7 іноземців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У травні міграційна служба Івано-Франківської області зобов’язала покинути Україну 7 іноземців.

Зокрема, від початку комплексних заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 16 іноземців. Вони знехтували встановленим порядком реєстрації, порушили термін перебування в Україні або проживали в нашій країні за документами, строк дії яких закінчився.

іноземців

Щодо 7 іноземців-правопорушників (громадян Туркменистану, Алжиру, Польщі, Узбекистану, США, Азербайджану, Сербії) ухвалено рішення про примусове повернення до країн походження чи в треті країни.

За рахунок стягнутих з правопорушників штрафів до державного бюджету спрямовано майже 53 тисячі гривень. А  іноземців зобов’язано у визначений термін покинути територію України.

Натомість до тих осіб, які не мають законних підстав для перебування в Україні і не виконують зобов’язання про примусове повернення з України додому, міграційна служба застосовує жорсткіші заходи впливу.

До прикладу, учора до спеціалізованого пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ), що у Волинській області, було допроваджено 27-річного громадянина Нігерії. На початку війни африканець перебрався на Прикарпаття з на той час неокупованої території Донецької області. Мав можливість виїхати з України, однак цього не зробив.

Надалі працівники міграційної служби у зв’язку з тим, що іноземець не мав ані документів, ані жодних правових підстав перебувати в Україні, ухвалили рішення про примусове видворення громадянина Нігерії.

Понад те, після того, як іноземця вперше допровадили до Волинського ПТПІ з метою ідентифікації особи ( оформлення проїзних документів для перетину кордону), докладалися неймовірні зусилля, велися перемовини і листування з дипломатичною установою Нігерії щодо оформлення паспорта цій людині.

Зрештою, коли це вдалося зробити, нігерієць у суді оскаржив рішення про поміщення у пункт тимчасового перебування.

Суд задовольнив вимоги іноземця, тож він знову опинився в Івано-Франківську.

Щоправда, не очікував, що міграційники будуть наполегливими у повному виконанні процедури примусового видворення цієї особи. Хоч як молодий чоловік уникав нової зустрічі, але до моменту видворення перебуватиме під наглядом у спеціалізованому закладі.

Читайте: Серп, молот і зірка: пенсіонерку з Коломийщини судили за комуністичну символіку в «Однокласниках»

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.