Соціум Туризм

У Спаській громаді створили та промаркували новий туристичний маршрут (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
У Спаській територіальній громаді реалізували проєкт «Шляхами незвіданих Карпат».

У межах ініціативи у громаді створили та промаркували новий туристичний маршрут загальною протяжністю понад 12 кілометрів, пише Репортер з посиланням на Telegram-сторінку “Громади Прикарпаття”.

Проєкт втілили завдяки перемозі в одинадцятому обласному конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування. На його реалізацію спрямували 250 тис грн: 125 тис грн виділили з обласного бюджету та ще стільки – з місцевого.

За словами голови громади Миколи Медведя, основна мета проекту полягала у створенні якісної туристичної навігації на території громади. На карту нанесли п’ять об’єктів – це церква Преображення Господнього у селі Спас, Церква Собору Пресвятої Богородиці в селі Суходіл, Церква Чуда Архистратига Михаїла у селі Липовиця, Ялинівський камінь та гора Брустурувата.

У їхньому напрямку встановили п’ять туристично-інформаційних стендів, зробили колірне маркування маршруту.

Як відзначив голова громади, вагому допомогу та підтримку громаді у втіленні ініціативи надало управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації.

«Створення нових маршрутів – це можливість запропонувати туристам пізнати нашу громаду. Тут гармонійно поєднується багата культурно-історична спадщина, мальовнича природа та гостинність мешканців бойківського краю. Переконанні, що туристу буде у нас цікаво», – каже Микола Медвідь.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.