Соціум

У селі Вовчинець на Надрічну звозять будівельне сміття (ФОТО. ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Днями працівники КП “Муніципальна варта” повідомили, що на вулицю Надрічна на території села Вовчинець масово звозять будівельне сміття.

В.о. начальна екологічної безпеки КП «Муніципальна варта» Микола Ванченко розповідає, що позаду ринку «Анатоль» підприємці, зокрема забудівники, постійно звозять будівельне сміття. За словами пана Миколи, на цю ділянку мали б везти тільки чорнозем або піщано-гравійну суміш, але викидають там і цеглу, бетон, побутові та будівельні відходи, пише ГК.

«Тут все є. Спочатку приводять три машини сміття, а потім присипають це землею», – наголошує Микола Ванченко.

Сміттєзвалище знаходиться біля річки Бистриця, саме тому вартові попереджають: під час повені вода може змити це сміття. На місце події вони неодноразово викликали поліцію та складали протоколи, проте відходи продовжують звозити.

Натомість голова села Вовчинець Михайло Назар каже, що проблеми із сміттям ніякої немає. Мовляв, вони за копійки будують дамбу і захищають людей від повені.

«Там сміття немає, хоча є бетон і бита цегла. Це ніколи не було проблемою», – пояснює пан Михайло та додає, що територію знаходиться під охороною. Мовляв, там поставили шлагбаум і є людина, яка постійно контролює ситуацію.

«Я казав, що якщо там бачать машину з сміттям, то її треба штрафувати. Я теж проти сміття, воно нам не потрібне», – пояснює сільський голова.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.