Соціум

У селі на Коломийщині знайшли сказ у куниці

Google+PinterestLinkedInTumblr

У селі Підгайчиківської громади на Коломийщині зафіксували сказ куниці. Тварина була в контакті з домашніми котами та собаками.

Куницю зі сказом знайшли в одному з особистих селянських господарств Підгайчиківської сільської громади, повідомляють у Держпродспоживслужбі.

У селі на Коломийщині знайшли сказ у куниці

Захворювання виявили за результатами лабораторного дослідження методом люмінесцентної мікроскопії.

Спеціалісти Коломийського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та спеціалісти Коломийського відділу Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини провели епізоотичне розслідування за цим випадком.

З метою координації дій з ліквідації захворювання провели засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, рішенням якої затверджено план заходів з ліквідації сказу, визначили неблагополучну територію, наклали карантинні обмеження та розпочали заходи з ліквідації сказу.

В осередку захворювання вживають всі необхідні заходи з локалізації захворювання, відповідно до інструкції.

Власникам домашніх тварин нагадують, що для запобігання сказу треба проводити щеплення домашніх улюбленців. А якщо з’явилися клінічні ознаки захворювання – інформувати службу ветеринарної медицини.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.