Соціум

У селі на Калущині хтось з місцевих зробив смітник з харчових відходів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У селі Пійло на Калущині хтось влаштував стихійне сміттєзвалище з харчовими відходами.

Через це у селі сморід, адже викинуті на смітник овочі перегнивають. Про це повідомив голова Калуської громади Андрій Найда.

У селі на Калущині хтось з місцевих зробив смітник з харчових відходів

У п’ятницю до нас надійшла скарга від мешканців Пійла про те, що на території села хтось розвів несанкціоноване сміттєзвалище із харчовими відходами – картопля, цибуля, морква, капуста. Вочевидь, що все це викидалося не один день та в результаті призвело до формування гори харчових відходів. Все це неподалік господарських угідь, люди пораються на городах та змушені терпіти страшенний сморід, бо всі ті овочі перегнивають, – пише Найда.

Попередньо в невідкладному порядку на місце стихійного сміттєзвалища виїжджала комісія в складі представників управлінь надзвичайних ситуацій та земельних відносин Калуської міської ради, Калуського районного відділу ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» та поліцейський офіцер громади.

Усі дані передали на розгляд працівників поліції, які вживають відповідних заходів щодо цієї ситуації.

Люди! Ми вкотре наголошуємо, що немає потреби вивозити і викидати сміття в неналежних для цього місцях. ТОВ «Еко-Прикарпаття» обслуговує всю територію Калуської громади, – пише голова Калуша.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.