Соціум

У Поляницькій громаді запрацювала перша поліцейська станція (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Відтепер в Карпатах безпечніше. У Поляницькій громаді запрацювала перша поліцейська станція – простора, сучасна і завжди зі світлом. Правопорядок та безпеку на території одразу трьох населених пунктів віднині забезпечує поліцейський офіцер громади Михайло Бойко. Під його цілодобовою опікою понад 6 000 людей.

Поліцейська станція в Поляницькій територіальній громаді – чи не найпотужніший правоохоронний осередок на території Прикарпаття, – повідомляють у поліції. – Це – справжній крок у майбутнє: безпечне, надійне та комфортне. Тут – сучасні кімнати для прийому громадян, де надаватимуть кваліфіковану правову допомогу, нові приміщення для тимчасового утримання правопорушників та кімната відпочинку. Поліцейська станція завжди зі світлом та теплом, завдяки закупленим генераторам.

Під опікою офіцера громади, капітана поліції Михайла Бойка, який відтепер тут працює, – села Поляниця, Яблуниця та Бистриця.

Оперативно добиратись до мешканців громади правоохоронець зможе на службовому автомобілі, який прибрали для станції з нагоди відкриття.

Для громади, що тут проживає, дуже важливо мати поліцейську станцію. Адже найближчий відділ поліції щонайменше за 50 кілометрів, у Яремчі. Не у всіх є автомобіль, щоб до нього оперативно дістатися та отримати допомогу. Поліція стає оперативнішою, – зазначив Михайло Бойко.

Відкрили станцію завдяки співпраці обласної поліції Прикарпаття, керівництва місцевої територіальної громади та благодійників.


Очільник поліції Прикарпаття Сергій Безпалько подякував присутнім за плідну співпрацю та наголосив, що завдяки такій взаємодії, поліцейська станція забезпечена всім необхідним, а відтак працює повноцінно.

Там де є поліцейська присутність, є безпека, правопорядок та спокій. Це курортна територія. Сюди багато прибуває людей. І саме тут ми відкриваємо поліцейську станцію спільними зусиллями, щоб українці мали спокій, мали правопорядок і були впевнені у власній безпеці. Це ми зобов’язані їм забезпечити,- зазначив полковник поліції Сергій Безпалько.

Благодійник, який долучився до створення правозахисного осередку, Олександр Редька зауважив, такі проєкти необхідно підтримувати. Особливо під час війни. Створення правової держави, де є правопорядок та всі люди захищені законом – мрія чоловіка, яка уже сьогодні втілюється у життя.

Я теж служив у поліції. І моя мрія полягає в тому, щоби Україна була правовою державою. І зараз нарешті вся наша країна прийшла до усвідомлення того, що ми можемо створити потужну, європейську державу, яка буде прикладом для всього світу, – говорить Олександр Редька.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.