Соціум

У ПНУ першокурсники підуть на навчання з 15 вересня офлайн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Для першокурсників Прикарпатського університету навчальний рік розпочнеться з 15 вересня.

Навчання першокурсники розпочнуть в очному режимі, повідомив ректор ПНУ Ігор Цепенда, пише Репортер.

У ПНУ першокурсники підуть на навчання з 15 вересня офлайн

Звичайно, ми будемо аналізувати ситуацію, але хочемо, щоб студенти першого курсу почали навчання в офлайн. У режимі студент-викладач, – каже ректор.

Студенти других-четвертих курсів навчатимуться онлайн, з 1 вересня. А студенти першого курсу магістратури розпочнуть навчання з 1 жовтня. Вони також розпочнуть навчання в офлайні.

Читайте: Готові лише 11%. Чи зможуть школи на Прикарпатті з вересня навчати учнів офлайн

Для більшості це початок нового студентського життя в стінах нового університету. Відповідно ці тижні мають особливе значення, щоб хоч якось налагодити навчальний процес, – говорить Цепенда.

Щодо закінчення семестру, поки ще невідомо, у якому форматі воно пройде. Тим студентам, які хочуть навчатися офлайн, зокрема природничих професій, ректор обіцяє забезпечити необхідні умови, зокрема з точки зору безпеки.

Це можна робити почергово: тиждень навчатися онлайн, тиждень офлайн, – додав ректор. – Ми проведемо добру соціологію протягом першого тижня навчального року, щоб зрозуміти, в якій формі нам оптимально працювати. Семестр буде продовжуватися до середини грудня. Але з середини листопада, навіть якщо ситуація буде досить безпечною, ми перейдемо на навчання онлайн.

Другий семестр розпочнеться з 6 лютого 2023 року.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні