Соціум

У МСЕК на Прикарпатті перевірка знайшла підроблені виписки про лікування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міністерство охорони здоров’я провело перевірки у медико-соціальних експертних комісіях (МСЕК) по регіонах.

У деяких зних знайшли порушення у роботі, інформують у пресслужбі МОЗ.

У МСЕК на Прикарпатті перевірка знайшла підроблені виписки про лікування

Зокрема, у ході перевірки рішень спеціалізованої МСЕК в Івано-Франківській області, знайшли підроблені виписки про стаціонарне лікування. У лікарні розпочали кримінальну справу щодо медичної сестри ЛКК і підроблення певної документації. Про це повідомили правоохоронні органи, відкрили кримінальну справу щодо лікаря-психіатра Обласної психіатричної лікарні №1.

Як інформують у МЗ, найбільше порушень – у веденні медичної документації. Так, в медичних документах, які направлялись на МСЕК, вказували вищий ступінь порушення без підтверджувальних досліджень. А іноді, навпаки, призначали додаткові дороговартісні обстеження, які просто були непотрібні. Цим створювали додаткове фінансове навантаження.

Виявили також випадки, коли свідомо встановлювали групу інвалідності, обґрунтовуючи рішення наявністю соціального фактора.

Як обіцяють у міністерстві, перевірка роботи МСЕК буде проводитися на регулярній основі. Вона включатиме як перевірку медико-експертної документації, так і проведення моніторингу роботи комісій під час огляду та обстеження пацієнтів та людей з інвалідністю.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.