Соціум

У МОН повідомили дати проведення вступної кампанії у 2021

Google+PinterestLinkedInTumblr
У Міністерстві освіти та науки затвердили нові умови прийому на навчання у вищі навчальні заклади у 2021 році.

Основний етап вступної кампанії цьогоріч розпочнеться у липні. Реєстрація електронних кабінетів вступників на бакалаврат та завантаження документів розпочнеться 1 липня. Про це пише УП. Життя.

Прийом заяв та документів розпочнеться 14 липня, а завершиться:

  • 16 липня –  для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів.
  • 23 липня – для осіб, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, а також вступних іспитів та творчих конкурсів, які були складені з 1 по 13 липня.

Вступні іспити та творчі конкурси будуть проводитися в кілька потоків з 1 по 13 липня включно.  Крім того, у період з 14 по 23 липня можуть проводитись додаткові ceciï іспитів, творчих конкурсів для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

У творчих конкурсах мають право брати участь особи, які здобули повну загальну середню освіту або завершують ïï здобуття до 10 липня, що підтверджується відповідним документом або довідкою закладу освіти.

Строки реєстрації для участі у вступних іспитах та творчому конкурсі визначає приймальна комісія закладу вищої освіти. Співбесіди для вступу будуть проводитися з 17 до 19 липня включно.

Зарахування вступників за кошти державного або місцевого бюджету проводиться 9 серпня. За рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та/або юридичних осіб – не пізніше ніж 30 вересня.

Оприлюднення списків абітурієнтів, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди та за квотою-2 здійснюється не пізніше 12:00 20 липня. Зарахування цих категорії вступників за державним замовленням відбудеться не пізніше 15:00 23 липня.

Щодо магістрів, реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування розпочинається 11 травня та закінчується о 18:00 3 червня.

Складання додаткових фахових вступних випробувань для тих, хто вступає на основі бакалаврату за іншою спеціальністю розпочинається 11 травня та закінчується 29. Для абітурієнтів, які вступають на основі вступних іспитів прийом заяв та документів розпочинається 22 червня i закінчується 25 червня.

Основна сесія единого вступного іспиту проводиться 30 червня. Основна сесія єдиного  фахового  вступного випробування  відбудеться 2 липня. А реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів  – 1 липня.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.