Соціум

У львівському «Охмадиті» 4-річному прикарпатцю вирізали гігантську пухлину

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Пухлина притаїлася у черевному та заочеревинному просторі та була понад 20 см у діаметрі.

Історія хвороби маленького Олександра із Франківщини розвивалася блискавично. Буквально за кілька днів у його животику на очах мами виросла величезна пухлина. Дитина перестала нормально їсти і спати. Повідомляють у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні Охматдит, пише Репортер.

«Охмадиті» 4-річному прикарпатцю вирізали гігантську пухлину

Все почалося з того, що у Сашка збоку у животику появилася маленька гулька, потім щодня вона збільшувалася і ми почали бити на сполох. Дитина в той час погано вже їла, спала, була вередлива. Ми прийняли рішення терміново їхати до Охматдиту, – розповідає мама хлопчика.

Читайте також: З-за океану. Як медик з Франківська керує в американській лікарні й допомагає Україні

Зі слів медичного директора з хірургічної роботи «Охматдиту» Богдана Мальованого, коли хлопчик приїхав до лікарні, його було терміново дообстежено та взято на оперативне втручання, оскільки внаслідок великого об’єму живота, створювалася компресія на праву нирку, сечівник та кишечник.

«Охмадиті» 4-річному прикарпатцю вирізали гігантську пухлину

Під час 4-годинного оперативного втручання ми виявили багатокамерну лімфогемангіому, яку поетапно разом з колегами хірургами вдалося вилущити і забрати разом з оболонками, – розповів хірург.

Загалом, зі слів лікарів, пухлина такого характеру ймовірно була вродженого генезу, яка повільно збільшувалася.

Сьогодні хлопчик почувається дуже добре, у нього гарний настрій та апетит, а головне – немає гігантського живота, тому ми дуже дякуємо лікарям за таку швидку допомогу, – ділиться мама маленького Олександра.

Операційна команда: лікарі хірурги Богдан Мальований, Роман Стеник, Олег Содома, лікар УЗД Олеся Борова-Галай, анестезіолог Віра Приймакова.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.