Соціум

У Калуші скасують тендер на закупівлю декоративних ліхтарів на 1,2 млн грн

Google+PinterestLinkedInTumblr

Голова Калуської громади Андрій Найда відреагував на обговорення в соцмережах “витрачання коштів місцевого, державного бюджетів на непотрібні видатки для перенаправлення їх на допомогу ЗСУ”.

ліхтарі

“Всі зауваження справедливі. Адже кожен з нас хоче допомогти військовослужбовцям. Всі ми хочемо, щоб якнайшвидше була Перемога! Вірю, кожна громада долучається до допомоги нашим ЗСУ. Від самого початку війни міські ради, депутати міських рад надавали допомогу військовослужбовцям, внутрішньо переміщеним особам, здійснювали пошук благодійних, волонтерських організацій — поки держава стала на ноги і все взяла під свій контроль”, — йдеться у зверненні міського голови, пишуть Вікна.

За словами Андрія Найди, робота міської ради, як і будь-якого органу самоврядування, спрямована на покращення благоустрою.

Одна з проблем — дороги. У соцмережах часто є скарги на травмування дітей, дорослих через неякісний тротуар.

Очільник Калуша відзначив, що багато питань стосуються проведення ямкового ремонту. У місті близько 160 км — протяжність центральних і стільки ж — міжквартальних доріг.

За інформацією УЖКГ, у нас є потреба у ремонті 2 млн “квадратів” доріг. Цього року ми виділили на ремонт на 16 тис. кв. метрів по місту і 11 тис. кв. метрів по селах. Це не повний 1% від загальної кількості, — акцентував Андрій Найда. — Обрали найбільш критичні ділянки. Не завжди гарно виглядає, але це той мізер, що ми можемо зробити, щоб транспорт міг рухатися.

Щодо облаштування тротуарів, то, за словами міського голови, цьогоріч було прийнято рішення “довести до ладу місця масового скупчення людей — центральну частину”.

Андрій Найда повідомив, що структурні підрозділи отримали вказівку переглянути видатки, і ті, які не обов’язкові, — скасувати. Зокрема, буде відмінено тендер на закупівлю декоративних ліхтарів.

Раніше йшлося, що калуське комунальне підприємство купує декоративні ліхтарні стовпи — 94 тис. гривень за штуку. Окрім ліхтарів, планують закупити 27 освітлювальних стовпчиків (це коштуватиме орієнтовно 150 тис. гривень) та встановити їх  на площі Героїв і вздовж відремонтованого тротуару на вул. Євшана.

Також Андрій Найда у зверненні зауважив, що допомога нашим ЗСУ триває. Проте бюджет не дозволяє закуповувати зброю, танки, бронежилети, каски. Це дозволено Міністерству оборони.

Читайте: У дворах Франківська жінки готують нитки та плетуть кікімори для фронту

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.