Соціум

У Калуші СБУ проведе навчання – можуть перекрити рух, перевіряти паспорти

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 28 жовтня, координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Івано-Франківській області проводитиме планові антитерористичні навчання в місті Калуш.

Тренування відбуватимуться в умовах максимально наближених до реальних, пише Репортер з посиланням на пресслужбу СБУ в Івано-Франківській області.

Під час тренувань планують перевірити ступінь захисту об’єкту з масовим перебуванням людей у разі виникнення терористичних загроз. Тож один з етапів навчань проходитиме в адміністративному приміщенні Калуського міськрайонного суду.

Силовики відпрацюють практичні навички з пошуку й локалізації умовних терористів.

Під час навчань можливе тимчасове запровадження особливого режиму в Калуші. Зокрема йдеться про обмеження руху транспортних засобів і пішоходів. Можуть перевіряти документи, що посвідчують особу, оглядати автомобілі тощо. Тож СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу.

Тренування проходитимуть у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України та з безумовним дотриманням прав і свобод людини, інформують в СБУ.

СБУ просить повідомити обласне управління служби за номером (0342) 52 22 95 всіх, хто помітить:

– прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до об’єктів критичної інфраструктури, будівель органів державної влади та місць масового перебування людей;

– появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;

– виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;

– отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій

СБУ звертається до місцевих мешканців та гостей регіону з проханням із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні