Соціум

У Калуші парафіяни місцевого собору зібрали майже 50 тис грн на підтримку ЗСУ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Калуші в місцевому Соборі Святих Землі Української Православної церкви України відбувся благодійний ярмарок та концерт на підтримку української армії.

У ньому взяли участь парафіяни та члени недільних шкіл місцевих храмів, а також небайдужі мешканці міста, пише Репортер з посиланням на Армія.Inform.

У Калуші парафіяни собору зібрали майже 50 тис грн на підтримку ЗСУ

Прихожани нашого собору раніше вже проводили подібний благочинний захід, але тоді ми збирали кошти на лікування онкохворих дітей, − розповіла Мар’яна Атаманчук — керівниця пресслужби Собору Святих Землі Української. — Нині ж ми згуртували наших парафіян, а також представників двох недільних шкіл, аби провести ярмарку на підтримку українських захисників. Наші господині, діти та інші активісти виставили на продаж випічку, обереги, власні книги і багато всякої-всячини. Крім того, під час ярмарки в Соборі відбулось таїнство вінчання військовослужбовця Збройних Сил України з його нареченою.

Варто додати, що під час благодійного заходу також відбувся концерт за участю творчих колективів Калуської територіальної громади.

У Калуші парафіяни собору зібрали майже 50 тис грн на підтримку ЗСУ

Як повідомила керівниця пресслужби собору, під час ярмарки вдалось зібрати майже 50 тисяч гривень. Усі виручені кошти підуть на закупівлю необхідної амуніції та обладнання для захисників України.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні