У неділю, 9 червня, у Калуші в центральній бібліотеці імені Тараса Шевченка відбулась творча благодійна зустріч за участі Тетяни Ждан та Олександри Митровцій.
На сторінці бібліотеки пишуть, що у вільний час вони своєю поезією лікують душу, а в будні — тіло, адже обидві жінки працюють лікарками.
На початку зустрічі усі присутні подякували кожному та кожній, хто захищає Україну, та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять полеглих Героїв України.
Тетяна Ждан (дівоче прізвище Грінка) народилася у Калуші. Виростаючи у сім’ї лікарів Галини та Мирослава Грінок, здобула вищу освіту в Івано-Франківському медичному університеті. З 2010 року і досі працює лікарем-невропатологом в Калуському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги.
Минулого року Тетяна перемогла у конкурсі авторської поезії «Тобі, мій Калуше!». Друкувалась у збірці «Серця білих янголів», яка вийшла у 2020 році в Івано-Франківську. Крім поезії та читання книг, Тетяна обожнює активний відпочинок з родиною, займається хенд-мейдом.
Олександра Митровцій (дівоче прізвище Матіяш) народилася та виросла у селі Підмихайлі в сім’ї вчителів-філологів Ярослави та Мирослава Матіяшів. Навчалася в місцевій школі, після закінчення якої вступила до Івано-Франківського медичного університету. Сьогодні Олександра Митровцій — лікар-отоларинголог у Калуському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги. Дипломантка різноманітних конкурсів та фестивалів. 2001 року побачила світ збірка її поезій «Дотик крила». Олександра також пише ліричну прозу, оповідання, музику до своїх віршів.
Музичний супровід під гітару у виконанні Яринки-Яворинки та неймовірно чуттєва хореографія від донечки — Даринки Митровцій продемонстрували гармонійну єдність художнього слова й музики, танцю і стали запорукою чудового настрою для усіх присутніх на зустрічі, — зазначають організатори.
На зустрічі зібрали 22 тисячі гривень, які передадуть Сергію Демчуку на закупівлю дронів для підрозділу розвідки 108 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».
Comments are closed.