Соціум

На фестивалі у Калуші на автівку для ТРО зібрали 25 тис грн – збір триває

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Фестиваль організували Молодіжна рада Калуша і ГО «Чисті серця Калуш». Для учасників фестивалю діяла патріотична фотозона, дитячі забави, аквагрим, а також майстер-класи із виготовлення маскувальних сіток, ляльок-мотанок і «кікімор». Виготовлену на фестивалі «кікімору» передадуть на передову.

На фестивалі представили перформанс «Стихії» від театру «ЛюбАрт», дефіле у вишиванках та концертну програму, інформує «Калуш ФМ». Загалом вдалося зібрати 25 826 гривень і 25 доларів. Збір коштів триває.

До нас звернулися хлопці із одного з підрозділів нашої ТРО, які зараз перебувають у зоні бойових дій. Вони попросили автомобіль для виконання бойових завдань. Автомобілі на фронті часто виходять ладу, туди влучають набої, – розповіла волонтерка ГО «Чисті серця» Марія Росоловська.

Фестиваль готували упродовж місяця. Автор ідеї – бойовий медик «Санта».

«Я бачу, як хлопцям важко. Я демобілізований і не можу допомагати їм на передовій. Тому хочу допомогти, чим можу, тут. Опускати руки не можна. Хлопці на передовій проливають свою кров за те, щоб ми жили», – каже він.

Насамкінець влаштували благодійний аукціон. Лоти – бойові трофеї, які волонтери привезли із передової. Прибуток передали на допомогу нашим захисникам. Загалом вдалося зібрати 25 826 гривень і 25 доларів. Проте, збір коштів триває. Необхідно зібрати 250 тис гривень. Долучитися можна переказавши гроші на  банку. Номер картки банки: 5375 4112 0746 7239.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.