Соціум

У Калуші через похолодання переходять на дистанційне навчання

Google+PinterestLinkedInTumblr

29 березня у міського голови Калуша Андрія Найди відбулася нарада з керівниками освітянських закладів, щоб з’ясувати ситуацію з температурними показниками у приміщеннях.

Усі керівники директори доповіли про організацію освітнього процесу з минулого понеділка після припинення теплопостачання, інформує пресслужба Калуської міськради.

В майже усіх закладах температурні показники дозволяють на сьогодні проводити очне навчання. В поодиноких випадках педагогічними радами ухвалили рішення про скорочення тривалості уроків, ліцей ім. Бахматюка перейшов на дистанційне навчання. За узагальненою інформацією найнижчі показники у класних кімнатах зафіксовані на рівні 13-14 градусів за Цельсієм, найвищі – 19-20 градусів.

В кожному навчальному закладі тривають опитування батьків щодо вибору форми навчання на наступний тиждень, позаяк за прогнозом після нетривалого потепління очікується знову пониження температури. Серед опитуваних переважає думка щодо переходу на дистанційне навчання. І таке рішення, як домовились сьогодні з директорами усіх ліцеїв та гімназій, буде застосовано з наступного понеділка, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у дитячих садках температурний режим витримується за допомогою електрообігрівачів. Дошкільним закладам освіти й надалі рекомендовано використовувати такий підхід.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.