Соціум

У грудні чадним газом отруїлися 18 мешканців Прикарпаття – Матейко

Google+PinterestLinkedInTumblr

Упродовж грудня 2022 року бригади КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» надали допомогу 18 жителям області. Про це розповів генеральний директор медустанови Мирон Матейко.

Матейко чадний газ новини Прикарпаття

В опалювальний період кількість випадків отруєння чадним газом зростає, – каже Матейко. – Так, упродовж грудня наші бригади надали допомогу вісімнадцятьом прикарпатцям, з яких п’ятеро – діти. Одна людина загинула.

Слід відзначити, що отруєння чадним газом може виникнути від неправильного використання генераторів, пічок та інших нагрівальних приладів, потреба в яких зросла через російські атаки на енергетичну інфраструктуру.

Читайте: Неймовірна історія Балу або Собака і його люди

Чадний газ не має кольору, запаху чи смаку. Тому його неможливо ідентифікувати без спеціальних приладів, але він може бути смертельним для людини та впливає на організм навіть у невеликих концентраціях.

Основними симптомами впливу чадного газу є головний біль, нудота, прискорене дихання, слабкість, відчуття втоми, запаморочення та сплутаність свідомості.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.