Соціум

У Городенці новообрані депутати та голова присягнули громаді

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 19 листопада, у Городенці відбувається перша сесія міської ради восьмого скликання. Новообраний голова громади Богдан Кобилянський та депутати склали присягу громаді та отримали посвідчення. Крім того, вибрали секретаря міської ради.

Представник Городенківської міської ТВК Андрій Кемський озвучив офіційні результати місцевих виборів та повідомив про реєстрацію депутатів Городенківської міської ради восьмого скликання. Також він вручив народним обранцям Городенківщини посвідчення депутатів, передає Репортер. У городенці

Опісля Кемський повідомив, що за результатами місцевих виборів головою Городенківської громади став представник “Платформи Громад” Богдан Кобилянський. Відтак, Богдан Кобилянський склав присягу служити громаді та чесно виконувати свої посадові обов’язки.

“Сьогодні історичний день, бо 40 населених пунктів стали одною родиною. Ми з різних партій, але нас має об’єднувати любов до нашого краю. Тож ми усі разом маємо працювати для розвитку Городенківщини”, – зауважив під час виступу Богдан Кобилянський.

Далі депутати перейшли до розгляду порядку денного сесійного засідання, під час якого Кобилянський запропонував створити лічильну комісію з трьох депутатів. Депутати підтримали таку пропозицію. Тож головою комісії обрали Василя Чупруна.

Далі міський голова висунув кандидатуру на посаду секретаря міської ради Любомира Музичку.

Після чого відбулося таємне голосування за результатами якого кандидатуру секретаря  депутати підтримали 32 голосами.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.