Соціум

У Франківських поліклініках черги на ПЛР, бо медики похворіли, – Бойко

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 1 лютого, на оперативній нараді у міського голови розповіли про стан захворюваності на Covid-19 в Івано-Франківській громаді.

Зокрема, за словами начальниці міського управління охорони здоров’я Марії Бойко, через те, що багато людей вакциновані, франківці хворіють легше, пише Репортер.

поліклініках новини Івано-Франківська

“Зараз удар припав на поліклінічно-амбулаторне лікування, а не на стаціонари, – каже Бойко. – За рахунок того, що багато людей вакциновані, хвороба проходить легше. Зараз у двох наших медзакладах перебуває 245 людей у стаціонарах. На ШВЛ немає нікого. На кисні – 92 пацієнти у центральній міській лікарні та 86 – у першій лікарні”.

За словами начальниці управління, на сьогодні акцент змістився на дітей. Якщо дорослих госпіталізують менше, то в останні тижні за вихідні поступає 60-65 дітей.

Наразі в Івано-Франківській громаді 54% мешканців вакциновані. Також 921 людина отримали бустерну дозу.

Крім того, йшлося на великі черги на ПЛР-тести у міських поліклініках. За словами Бойко, переважно тести беруть у поліклініках № 2, 5 і 3. Черги, серед іншого, пов’язані з тим, що багато медперсоналу також захворіли.

“Знаєте, як люди говорять? Що ви спеціально це влаштовується, щоб люди йшли в приватні клініки, брати ПЛР за гроші, – каже міський голова Руслан Марцінків. – Людина прийшла, дві години постояла, плюне і піде в приватну. І там всіх заразить. Це все придумки ваших лікарів”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.