Соціум Фото

У Франківську з‘явиться кілька християнських муралів. Де і коли створюватимуть малюнки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На фасадах будинків на вулиці Лепкого,1, 6А, 9, 16 та на вулиці Шевченка між будинками №32 і №34 – створять об’ємні мурали. Ще один мурал буде на фасаді будинку по вулиці Незалежності, 148.

Настінні малюнки створюватимуть з 22 по 25 квітня. Про це повідомляє КП “Палац”.

Працюватимуть над стінописами франківські художники Олесь Базюк, Ярема Стецик, Віталій Пернеровський, Віталій Новий, а також запрошені митці зі Львова – Данило Мовчан, Олена Смага, і інших міст.

«Створення християнських муралів – справжній прецедент для Івано-Франківська. Є ідея створити серію таких стінописів по всьому місту, а потім прокласти своєрідний духовний веломаршрут по ознайомленню з ними», – розповідає директор КП «Простір Інноваційних Креацій «Палац» Володимир Гайдар.

Крім того, в період з 22 квітня до 21 травня 2019 року на території Комплексу колишнього палацу Потоцьких відбудеться виставка іконопису «Час сакрального мистецтва».

Розклад найбільших активностей:

  •  22 квітня, 16.00 год. – вулиця Лепкого, 1, 16;
  • 23 квітня, 16.00 год. – вулиця Незалежності, 148;
  •  25 квітня, 16.00 год. – відкриття – перформанс муралу на вулиці Лепкого, 1.

Створення серії християнських муралів «Час сакрального мистецтва» буде в рамках проведення щорічного фестивалю «Вгору серця» та святкування Великодніх свят, за співорганізації ГО Місія «Молодіжна Комісія» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та КП «Простір Інноваційних Креацій «Палац», за підтримки міської ради.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.