Соціум

У Франківську запрацює Help Point, де надаватимуть безкоштовну психологічну та освітню допомогу

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Івано-Франківську 13 березня відкривається Help Point – місце, де всі охочі зможуть безкоштовно отримати професійну психологічну та освітню допомогу. Також тут видаватимуть продукти харчування, засоби гігієни та інші непродовольчі товари для внутрішньо переміщених осіб, пише Репортер.

Help Point працюватиме за адресою вул. Чорновола 127/8а (навпроти стадіону «Рух»).

Відкриття такого центру допомоги стали можливим завдяки співпраці австрійської організації Hilfswerk International з українською ГО «Стан».

У Help Point працюватимуть психологи, освітяни та спеціалісти з соціальної та юридичної сфер.

Читайте також: Франківцям покажуть “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго”, аби зібрати гроші для “Госпітальєрів”

Психологи на групових та індивідуальних сесіях працюватимуть над різноманітними темами, серед яких: «Як через любов та вдячність, спілкуватися з своїми близькими, які пішли на війну», «Як батькам допомогти своїй дитині в стресовій ситуації (почути, зрозуміти, підтримати)», «Різноманітна тривожність, панічні атаки та розлад, стреси», «Арт-терапія, як метод відновлення ресурсу», «Позитивне мислення: щастя – здоров’я – успіх», «Пошук енергії» та ін.

Освітяни проводитимуть заняття для дітей від 4 до 18 років, серед яких: ліплення з глини, «Дискусійний клуб для підлітків», майстер класи інженерного мейкерства від Робоклубу та інші.

Соцпрацівники та юристи надаватимуть консультації, які допоможуть якісно підготувати резюме та пройти співбесіду з роботодавцем або відкрити власну справу та інші.

Щоб зареєструватись для отримання психологічної, освітньої допомоги, організатори просять заповнити анкету .

Крім цього, звернутись у Help Point можна за телефонами: 380679497741 (для отримання гуманітарної допомоги) та 380684086609 (для запису на психологічно-освітні заходи).

Help Point створений в рамках проєкту «Комплексна гуманітарна допомога постраждалим ВПО та найбільш уразливим категоріям населення України», який реалізується Hilfswerk International (Австрія) у партнерстві з організацією «Стан» (Україна) та фінансується фондом Nachbar in Not, та Австрійською агенцією з розвитку (ADA), яка є операційним підрозділом Austrian Development Cooperation.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.