Розваги

Франківцям покажуть “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго”, аби зібрати гроші для “Госпітальєрів”

Google+PinterestLinkedInTumblr
В суботу, 11 березня, в громадському ресторані Urban Space 100 покажуть стрічку Надії Парфан “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго”. Під час показу відбудеться збір коштів на потреби медичного батальйону “Госпітальєри”. Початок  о 18:00, пише Репортер.

Організовує показ житомирянка Тетяна Добрянська, яка нині вимушено проживає в Івано-Франківську.

Тетяна Добрянська розповідає, що давно хотіла переглянути фільм Надії Парфан “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго”. А днями їй трапилося інтерв’ю режисерки, в якому вона розповідає про цю стрічку і говорить, що повномасштабне вторгення у 2022 році, масовані атаки на обєкти енергетичної інфраструктури показали комунальників як людей великої сили, справжніх героїв.

Хор “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” у свій час об’єднав колектив. Мені запала в серденько фраза Надії про те, що творчість – це та ж базова потреба, як тепло, безпека, їжа чи сон, – говорить Тетяна Добрянська. – Мені склалося в голові, що Надія Парфан – режисерка з Франківська і це її фільм. Я  попитала знайомих у Франківську і виявила, що багато хто з них не бачив цей фільм. Можна, звісно, зібратися і переглянути його у когось вдома. Але можна зробити показ публічним заходом і зібрати гроші на ЗСУ.

Urban Space радо погодився прийняти показ. Тетяна Добрянська домовилась про дозвіл від авторки Надії Парфан та отримала погодження від Держкіно. Тож жінка запрошує всіх охочих у суботу, 11 березня, приєднатися до перегляду і збору коштів.

Перегляд некомерційний, але кожен добровільний донат піде у фонд “Госпітальєрів”, які кожного дня рятують життя наших воїнів. При реєстрації за посиланням  можна перерахувати донат на картку волонтерки “Госпітальєрів” Тетяни Дорошенко – у Монобанку. Кількість місць на перегляд – обмежена.

Вони тренують бойових медиків, багато навчають, рятують життя. Тому лежить душа до них. Та й зараз такий час, що ніхто з моїх знайомих ні на що конкретне зараз гроші не збирає, – додає Тетяна Дорошенко.

Анотація до стрічки:

Іван Васильович багато років очолює профспілку комунального підприємства Івано-Франкіськтеплокомуненерго. Його magnum opus – профспілковий хор, у якому співають диспетчери, ремонтники, слюсарі, бухгалтери та інші співробітники підприємства.  Голова профспілки пишається творчими здобутками комунальників, але “спочатку людям тепло – а вже потім співати”. Опалювальний сезон вносить корективи у графік репетицій. Трудовий колектив намагається полагодити застарілі комунікації, поки розгнівані споживачі штурмують гарячу лінію. Чи зігріє холодну батарею українська народна пісня?
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.