Соціум

У Франківську запрацювали всі котельні – теплокомуненерго

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківській громаді до централізованого теплопостачання підключені 624 будинки з 2600. Їх обслуговують 37 котелень.

На сьогодні всі котельні запущені. Втім, згідно з технологічним процесом, мережі прогріватимуться упродовж кількох днів, розповів заступник головного інженера ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Іван Кедик, пише Репортер.

До теми: Марцінків розповів, що буде з опаленням, якщо не буде світла

В Івано-Франківську запустили котельні

Ми почали опалювальний сезон, згідно з рішенням виконкому, 7 листопада. Більшість котелень запустили в понеділок, а частину – вчора. Сьогодні ще запустимо шкільну котельню в Тисменичанах, і на цьому в принципі все, – каже Іван Кедик. – Було питання з деякими будинками через пориви. Що ж стосується садочків та шкіл, то більшість закладів сьогодні мають прогріти, бо там аварійних ситуацій не було.

Приблизно третина від житлового фонду йде від котельні на вулиці Індустріальній. За словами директора ТОВ «Івано-Франківськ теплоенерго» Володимира Громко котельня запущена, але тепло є не всюди. Зокрема через «завоздушеність» мереж і закриті запірні арматури в кінцевих споживачів.

Перша проблема усувається. Тобто, їздять бригади й« розводушують» мережі, – говорить Володимир Громко. – У зв’язку з тим, що багато наших працівників зараз у ЗСУ, число людей, які б могли відкривати запірні арматури, обмежено. Тому ця процедура може зайняти 3-4 дні. Думаю, до кінця тижня котельня повинна запрацювати у штатному режимі. Звісно, якщо не буде перебоїв зі світлом.

Втім, Громко наголошує, що мережі на Індустріальній зношені. Тому під час опалювального сезону можуть виникати аварійні ситуації.

Читайте також: Вода, тепло, світло. Чи готові укриття у Франківську до зими

Нагадаємо, уряд зобов’язав міста скоротити споживання газу на 10% порівняно з минулим роком. Наприклад, франківська громада має зекономити 4 млн кубів. Через це мінімальна температура в оселях буде не 18-20, а 16 градусів.

Авторка: Ірина Гаврилюк

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.