Соціум

У Франківську з двох будинків посипалися фасади – рятувальники оббили небезпечні шматки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 5 грудня, на Незалежності з будинку посипався карниз. А на Галицьку рятувальників викликали, аби ті оббили небезпечні шматки фасаду.

Міська аварійно- рятувальна служба  огородила небезпечну зону та оббила 2 м2 фасаду, аби той не падав на голови перехожих. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Нагадаємо, у липні на вулиці Січових Стрільців, 16 87-річна мешканка вийшла на балкон своїй квартири та провалилася. Ще до приїзду рятувальників її забрала швидка. У жінки медики діагностували пробиту легеню, зміщення хребці та внутрішню кровотечу. За кілька днів жінка померла.

До теми: На Січових стрільців у Франківську розібрали ще один балкон кам‘яниці, аби той не впав на голови перехожих

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківська Ігор Влізло каже, самовільно рятувальники нічого не демонтують. Власник будинку чи управляюча компанія має звернутися в управління з питань надзвичайних ситуацій і повідомити про аварійний балкон. Але якщо це пам’ятка, зі зверненням має бути ще й відповідний дозвіл на демонтаж від департаменту містобудування та архітектури.

До теми: Пам’ятки чекають. Як у Франківську рятують столітні кам’яниці (ФОТО)
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.