Соціум

У Франківську посипався черговий балкон – 87-річна жінка в лікарні (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 5 липня, в Івано-Франківську стався черговий обвал балкону в одній із архітектурних пам’яток у центрі міста.

На вулиці Січових Стрільців, 16 (відомий у місті – пасаж Єгера) 87-річна мешканка вийшла на балкон своєї квартири та провалилася, пише “Репортер”. 

До теми У пам‘ятці на Січових Стрільців, 16 утворилася тріщина та обвалилась сходова клітка (ФОТО)

Як повідомили “Репортеру” рятувальники, балкон на третьому поверсі житлового будинку частково обвалився разом із жінкою, яка стояла на ньому, і впав на перекриття. Жінку ще до приїзду рятувальників забрала швидка.

До теми Мешканці “Пасажу Єгера” у Франківську проти підкопу пам’ятки архітектури (ВІДЕО)
“У нас живуть 11 людей, решта – офіси, – кажуть обурені мешканці. – Ми прийшли до Марцінківа (міський голова Івано-Франківська – ред.) на прийом, а там сміються, кажуть, що то архітектура.  Але ж якщо архітектура, то що, має валитися?!”
За словами сусідів, постраждала Ніна Бедрицька живе у цьому будинку 50 років. 
На місце події прийшов і керівник компанії-управителя , ТОВ “Балтія-Сервіс” –  Максим Сирлик. Каже, вони намагаються  обслуговувати будинок – “воду, електроенергію та локальні роботи, десь побілити, заробити дірку”.
“Капітальні роботи ми не можемо робити, – говорить Сирлик. – Треба колективну заяву від мешканців та їхні кошти, бо це їхня спільна власність. У місяць сумарна квартплата – близько трьох тисяч гривень. Щоб зробити ремонт, потрібно збирати гроші дуже багато років”.
Читайте: Пам’ятки чекають. Як у Франківську рятують столітні кам’яниці (ФОТО)

Comments are closed.