Соціум

У Франківську водій тролейбуса знайшов 9-річного хлопчика, мама якого загуляла з подругою

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Пізно увечері 13 січня в поліцію зателефонував водій івано-франківського тролейбуса і розповів про хлопчика в його тролейбусі, який не знає, де його мама.

9-річний Дмитрик приїхав до Івано-Франківська з мамою з Тернопільщини. Проте 32-річна жінка так захопилася «гостинами» у подруги, що зовсім забула про дитину, написала в мережі начальник сектору управління превентивної діяльності Алла Бойчук.

Хлопчик кілька годин катався тролейбусом. Після закінчення зміни водій помітив його в салоні.

В поліцію про загублену дитину ніхто не повідомляв. Мама побачилася з сином лише 16 січня увечері, через три доби після зникнення сина. Зустрілися вони у помешканні бабусі хлопчика. Проте забрати дитину додому жінці не дала поліція.

Виявилося, що вона неналежно дбає про сина через надмірну пристрасть до алкоголю. Крім того, працівники ювенальної превенції довідалися, що ця сім’я вже перебуває під наглядом тернопільських копів з цієї ж причини.

Сьогодні Дмитрика доправили до центру соціально-психологічної реабілітації для дітей у селі Мединя Галицького району. Тут він перебуватиме під наглядом вихователів та фахівців-психологів доки мама не створить удома належні умови для його проживання і виховання. А ще жінці належить довести відповідним службам свою спроможність виконувати батьківські обов’язки на належному рівні.

“Хочеться сподіватися, що ця історія матиме щасливе завершення і Дмитрикова мама таки зробить вибір на користь сина, а не згубної залежності, – написала Бойчук. – Додам, що через таких безвідповідальних батьків лише торік до центрів соціально-психологічної реабілітації для дітей прикарпатська поліція доставила понад 100 неповнолітніх”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.