Соціум

У Франківську відкрився центр, де виготовлятимуть та перевірятимуть лічильники

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківську відкрився метрологічний центр RGC-Metering Захід.

Він здійснюватиме повірку лічильників газу, вироблятиме smart-, турбінні і роторні лічильники газу та здійснюватиме повірку побутових і промислових лічильників, пише Репортер з посиланням на пресслужбу “Івано-Франківськгазу”.

У Франківську виготовлятимуть лічильники

Це визначна подія, в першу чергу тим, що під час війни нам вдалося збудувати таке сучасне підприємство і створити нові робочі місця, – говорить Олексій Тютюнник, операційний директор Регіональної газової компанії. – Газорозподільні компанії, що працюють під брендом РГК, повністю виконують свої зобов’язання перед співробітниками й бюджетами всіх рівнів в частині сплати податків. Це допомагає країні тримати економічний фронт.

На церемонії відкриття також були присутні міжнародні партнери РГК, зокрема, провідний світовий виробник газового обладнання Cavagna Group.

Сьогодні Cavagna Group продовжує підтримувати РГК незважаючи на тяжкі часи для вашої країни. Наша компанія, постачає редуктори, лічильники газу та інженерні рішення, які застосовуються по всій країні. В цьому метрологічному центрі будуть повірятися і наші лічильники. Я хочу від імені правління Cavagna Group подякувати РГК за надійне партнерство, – сказав Ріно Каванья, віцепрезидент з продажів Cavagna Group. – Ми захоплюємось тим, як українці проходять крізь важкі випробування. І бажаємо вашій країні пройти цей тяжкий шлях якомога швидше.

Cavagna Group підтвердила свою готовність допомагати у відновленні і модернізації газових мереж України. А також зацікавилась розробками програмного забезпечення РГК, яке дозволяє інтегрувати smart-пристрої до системи SCADA.

Метрологічний центр RGC-Metering Захід обладнаний автоматизованим обладнанням провідних європейських компаній inotech Meter Calibration Systems GmbH (Німеччина), Ametek, Hess і забезпечує  виконання повного технологічного  циклу повірки лічильників в повністю автоматизованому режимі, без участі людини. Це вже другий метрологічний центр, збудований РГК в Україні.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.