Соціум

У Франківську відкрили перший в області центр рекрутингу до ЗСУ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську на базі Центру надання адміністративних послуг почав працювати перший в області центр рекрутингу.

За словами представника Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексія Бежевця, це 24 центр рекрутингу в Україні. Тут будуть надавати консультації громадянам, які бажають вступити до лав ЗСУ, щодо вибору посади та підрозділу, пише Курс.

центр рекрутингу, новини Івано-Франківська

Незалежно від статі кожен зможе прийти сюди і спитати про будь-який військовий підрозділ, – говорить Олексій Бежевець. – Наші рекрутери пояснять, які є вакансії і частини та як туди потрапити. Якщо в частині дадуть дозвіл, то наступне – це оформлення документів, і після належної підготовки людина туди потрапляє. Базова військова підготовка триває мінімум місяць, далі – фахова».

За словами Бежевця, на сьогодні до центрів рекрутингу звертаються близько 1000 осіб в тиждень. Якщо людина ще не знає, в якому підрозділі вона бажає служити, їй дадуть вичерпну консультацію.

центр рекрутингу, новини Івано-Франківська

Хочу зазначити, що ТЦК тут немає, повістки не роздають. Це простір, де працюють цивільні для цивільних. Центр рекрутингу – це про сервіс і консультації, можна прийти три рази, а можна подзвонити п’ять разів. Той, хто вагався чи мав якісь страхи, може прийти – і йому про все розкажуть. Якщо немає вакансії, то через деякий час її знайдуть. Також немає значення, де людина зареєстрована, це може бути і ВПО, — пояснив Олексій Бежевець.

Рекрутери працюватимуть у ЦНАПі з понеділка до четверга з 9:00 до 17:00 без обідньої перерви. У п’ятницю — до 16:00. Також на сайті ЦНАПу створять окремий розділ з посиланням на центр рекрутингу Міністерства оборони, де будуть всі необхідні контакти.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.