Соціум Фото

У Франківську відкрилася школа латиноамериканських танців MaryDance School (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Івано-Франківську відкрилася школа соціальних латиноамериканських танців MaryDance School.

Тепер в облаштованому танцювальному клубі на Вовчинецькій, 26 діти й дорослі вивчатимуть сальсу, кізомбу, бачату, реггетон, опановуватимуть основи хореографії, розвиватимуть пластику та гнучкість і просто драйвово проводитимуть час, пише «Репортер».

На відкритті MaryDance School було багато гостей, зокрема представників франківських і львівських танцювальних шкіл. А почали, звісно,  з танцювального виступу – викладачі школи представили усі види танців, яких тут навчатимуть.

«Наша мета – популяризація та розвиток соціальних танців у Івано-Франківську та в Україні загалом, – каже засновниця MaryDance School Марія Данищук. – Тут будуть групові та індивідуальні заняття для дітей віком від 4 років, від 8 років, а також для дорослих – без будь-яких обмежень».

Наставники школи кажуть, що вони самі просто закохані в соціальні танці – і засновниця Марія Данищук, і викладачі Оксана та Богдан Лисьонок.

«Соціальні танці – це, перше за все, спілкування та позитивні емоції. Тому MaryDance School – це не лише заняття, а й запальні вечірки, майстер-класи, участь у виступах та шоу-номерах, поїздки на фестивалі та конкурси – усе для щастя наших вихованців!», – говорить Марія Данищук.

На відкритті не обійшлося без подарунків. Три сертифікати на заняття у школі розіграли у конкурсах та вручили трьом переможцям.

Наприкінці усіх чекав солодкий сюрприз і багато танців. Марія Данищук провела майстер-клас з бачати, у якому взяли участь і дітлахи, і дорослі.

Школу вже з моменту відкриття почали називати «місцем щасливих людей», адже танці роблять усіх щасливішими.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.