Соціум

У Франківську тестували польову кухню на випадок блекауту (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Як працюватиме польова кухня у випадку блекауту? – В Івано-Франківську взялися тестувати роботу мобільного пункту харчування. Розгорнули його біля ліцею №17, що на Набережній.

У меню – перлова каша з м’ясом, хліб та гарячий чай. Буквально за кілька годин тут можна нагодувати кілька сотень людей. Ще й працює ця установка незалежно від електрики, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

польова кухня, блекауту, Франківськ

А ще у такому мобільному пункті харчування можна випікати хліб, смажити картоплю-фрі та котлети. Якщо готувати кашу з м’ясом на усіх чотирьох конфорках, то за один раз можна нагодувати й до 800 мешканців.

Їздитиме у випадку блекауту такий мобільний пункт харчування по всіх мікрорайонах міста та громаді.

Ми маємо можливість такою кухнею приїжджати в любе місце не тільки в місті Івано-Франківськ, але й по всій територіальній громаді, – говорить начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій Ігор Влізло. – До трьох годин і ми маємо готовий вихід продукції.

Страви польової кухні як і сама ідея їх довозу по мікрорайонах мешканцям сподобалась. Кажуть, це буде справжнім порятунком, якщо світла не буде понад добу.

Уперше польова кухня виїхала у тестовому режимі, каже міський голова. У такий спосіб перевірили, наскільки швидко і чи взагалі реально організувати підвіз гарячого харчування у найкоротші терміни у випадку надзвичайної ситуації.

Важливо було спробувати, дізнатися, скільки порцій ми можемо зробити, – каже міський голова Руслан Марцінків. – І як ми можемо врятувати людей в разі блекауту. Бачимо, що в цьому районі теж дуже часто виключають світло. І організовуємо для того, щоби люди могли поїсти, попити чаю. Навіть собі гарячої каші взяти додому. Маємо вже певний тест, будемо використовувати, будемо по мікрорайонах годувати людей.

У мерії запевняють – у разі оголошення надзвичайної ситуації, польова кухня одразу розпочне свою роботу в Івано-Франківській громаді.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.