Соціум

У Франківську ще 8 будинків переходять індивідуальне опалення – людей просять не зволікати (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Дива не буде. У мерії вкотре закликали франківців переходити на індивідуальне опалення. Кажуть – важка зима уже не за горами, а процес відключення мешканців від централізованого опалення суттєво сповільнився у порівнянні із минулим роком.

Свої корективи внесла війна і частина із тих, хто уже отримав дозволи, не поспішають завершувати справу, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

З тими людьми, які отримали дозволи ми з усіма контактуємо, – говорить заступник міського голови Руслан Гайда. – Хтось немає грошей, хтось каже не на часі, а хтось просто не звертається нікуди. З ІФ ТКЕ взяли технічні умови, а до газовиків вже не звертались. По динаміці, то вісім будинків – з них чотири по Індустріальній отримали дозволи на відключення і вони вже працюють. Також 20 квартир вже отримали дозволи на відключення. І найбільше – 93 нежитлові приміщення.

Читайте також: Прикарпатців просять не ігнорувати сирени, бо в окупантів старі й неточні ракети

В Івано-Франківську діє одразу дві програми підтримки переходу на індивідуальне опалення. По 10 тисяч на встановлення автономки уже отримали 98 пільговиків. Окрім того, мешканці, яких обслуговувала котельня на Індустріальній, можуть претендувати на часткове відшкодування вартості котла.

Хто хоче поставити собі газовий котел чи електричний – надається компенсація у розмірі 13 тис грн, – говорить Гайда. – На 30 число було чотири заяви, на сьогодні – вісім заяв на відшкодування встановлення газового або електричного котла.

Заяви на таку компенсацію та необхідний пакет документів необхідно подавати у центральний ЦНАП.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні