Війна

Прикарпатців просять не ігнорувати сирени, бо в окупантів старі й неточні ракети

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук вчергове закликала прикарпатців не ігнорувати сигнали тривоги.

За словами Онищук, у російських окупантів застарілі й неточні ракети, тому удар може бути нанесено будь-де і будь-коли, пише Репортер.

Онищук просить не ігнорувати сигнали тривоги
Онищук просить не ігнорувати сигнали тривоги

Вони (росіяни – ред.) перейшли до тактики масових ракетних ударів, використовуючи при цьому ракети радянського виробництва, зокрема Х-22, які летять з гіперзвуковою швидкістю – до чотирьох тисяч кілометрів на годину. Вони мають бойову частину масою близько однієї тонни. Саме такими ракетами фашисти знищили торговий центр у Кременчуку.

При цьому, ці ракети є застарілі й неточні. Кругове ймовірне відхилення від точки прицілювання може складати від одного до п’яти кілометрів, каже Онищук.

Тому, підкреслює голова ОВА, до сигналів повітряної тривоги потрібно відноситися із повною серйозністю та відповідальністю. Керівникам державного та приватного секторів неухильно забезпечувати вимоги безпеки, не допускати будь-якого масового скупчення людей під час повітряної тривоги.

Безвідповідальність та порушення цих правил може призвести не тільки до кримінальної відповідальності, а що страшніше – до людських жертв, – говорить Онищук. – Будьмо відповідальними, бережімо себе. Все буде Україна!

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні