Соціум

У Франківську ще 53 будинки – без опалення

Google+PinterestLinkedInTumblr

Станом на четвер, 17 листопада, ще 53 будинки у Івано-Франківську з різних причин без опалення. За словами міського голови, основна причина зараз – це перебої зі світлом. Про проблеми з опаленням у Франківську міський голова Руслан Марцінків розповів  під час ефіру на радіо Західний полюс, пише Репортер.

Зокрема наразі немає опалення в будинках на вулиці Дорошенка, у “військовому містечку”, частково на Набережній та на мікрорайоні Каскад. Загалом це – 53 будинки. Всі школи й дитсадки Франківська – з теплом.

Проблеми є. Але найбільші проблеми – через відключення світла. Вчора, наприклад, із відключенням світла у понад 10 котелень виникали перебої. Це призводить до зупинки котелень. І їх доводиться вмикати заново. Тому можуть бути проблеми в тих чи інших мікрорайонах, – говорить Марцінків.

Каже, перебої триватимуть зважаючи на аварійні відключення світла.

На жаль, ми не знаємо коли буде відключення,  і не можемо автоматично котельні перемикнути на генератори. Роботи відбуваються. Сподіваюся, якщо не буде значних перебоїв зі світлом за два-три дні ці будинки будуть з теплом, – додає міський голова.

Нагадаємо, у зв’язку з критичною ситуацією в енергосистемі України внаслідок ракетних обстрілів, з 17 листопада, графік вимкнень на Прикарпатті діятиме цілодобово.  Електроенергія буде відсутня  по 4 години, однак вимкнення відбуватимуться кілька разів на добу, без дотримання графіків погодинних відключень.

Авторка: Ольга Суровська

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.