Соціум

У Франківську розробляють стелу для Тисменицької брами

Google+PinterestLinkedInTumblr
Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Франківська замовило розробку проєктно-кошторисної документації на консервацію археологічних залишків Тисменицької брами Станіславівської фортеці, що на роздоріжжі вулиць Галицької та Лесі Українки.

Нагадаємо, рештки Тисменицької брами виявили в результаті археологічних досліджень. Було прийняте рішення про їх ознакування та встановлення інформаційної стели.

До розробки згаданої інформаційної стели запросили архітектора Валер’яна Федоряка – його ескізна пропозиція роглядалася членами архітектурно-містобудівної ради та консультативної ради зі збереження спадщини і була визнана фахівцями прийнятною для реалізації.

Тож сьогодні начальник управління Орест Кошик та заступник начальника відділу охорони культурної спадщини Володимир Ідак з проєктантом Остапом Дольним та архітектором Валер’яном Федоряком обговорили основний концепт спільної роботи над проєктом, ключові моменти щодо зовнішнього вигляду, місця розташування, інформаційного наповнення стели тощо.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.