Соціум

У Франківську проводять благодійну акцію “Вервиця для воїна”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Волонтер та семінарист Віталій Попик вже вдруге проводить акцію «Молися та передай вервицю для воїна».

Це – збір церковних оберегів для захисників, що боронять наш край. Організатор пропонує небайдужим прикарпатцям помолитися на вервиці та передати її воїнові, пише Репортер з посиланням на пресслужбу УГКЦ.

«Така акція дуже потрібна нашим воїнам, оскільки вони мають велику потребу у духовній зброї, а саме молитві. Цією силою є вервиці, чотки, хрестики, образки та різні церковні речі, які отці будуть посвячувати. Також, воїнам надзвичайно приємно отримати листівки та привітання від дітей, адже вони – майбутнє нашої країни. Вважаю, що це вияв нашої суспільної позиції: показати воїнам, що ми з ними. Вперше я збирав вервиці для них рік тому. Мені передавали свідчення, як вервиця рятувала життя бійців. Тож до Великодня плануємо передати їх на нульову лінію розмежування», — каже семінарист.

За словами волонтера, жертвувати для воїнів можна не тільки вервиці, а й хрестики, церковні календарі, образки, які стануть оберегами для наших захисників. Окрім того, семінарист закликає усіх охочих приносити дитячі малюнки та листи для захисників.

Подарунки збиратимуть до 28 квітня, а відтак відвезуть їх в зону ООС.

Якщо ви бажаєте передати вервицю чи інші речі для воїнів, можете залишити їх у крамниці «Нова Зоря», що за адресою площа Міцкевича 5а, або зателефонувати безпосередньо до організатора Віталія Попика: + 38 097 25 70 190.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.