Соціум

У Франківську працюватимуть вуличні ліхтарі, поки люди йдуть на роботу і з роботи

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Франківську не вимикатимуть вуличне освітлення нас час, коли люди йдуть на роботу і повертаються додому. Працюватиме 40% ліхтарів. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Зокрема вранці ліхтарі світитимуть орієнтовно з 5:30 до 7:00, увечері – до 21. Але час може змінитися через переведення годинника, пише Репортер.

ліхтарі Франківськ

Ми прийняли рішення відновити 40% вуличного освітлення, аби була певна безпека. Вранці ліхтарі світитимуть орієнтовно з 5:30 до 7, у вечірній час – до 21 години. Зараз переведемо годинники, будемо бачити як зміниться час, – розповів міський голова в ефірі радіо Західний Полюс.

Згодом під час повітряної тривоги Руслан Марцінків додав,  вже є скарги від мешканців до прокуратури про те, що відключили вуличне освітлення. Нині, 27 жовтня, ліхтарі увімкнули з 5:30 ранку.

Це зроблено задля безпеки людей. Розуміємо, що чимось треба жертвувати. МИ прийняли рішення, що хоча би 40% ліхтарів були увімкненими, – говорить Руслан Марцінків. – Вчора  мав можливість патрулювати разом із добровольчими формуваннями громади і патрулями. Хочу подякувати франківцям, що більшість послухали і економлять світло. Є зауваження – один сітілайт і одне приміщення не були відключені, поговорили з власниками і вони пообіцяли, що більше не буде світитися.

Нагадаємо, міський голова Руслан Марцінків каже, це триватиме ще два-три тижні за умови, що ворог не поновить обстріли енергетичних об’єктів. Разом з тим він закликає вже нині готуватися до гірших сценаріїв, коли від світла можуть відключати ціле місто.

Авторка: Ольга Суровська

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.