Соціум

У Франківську погасили нову серію марок та листівок, присвячену Силам оборони

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 9 травня, в приміщенні Укрпошти Івано-Франківська відбулася урочиста церемонія погашення поштової марки «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу», пише Репортер.

Цей поштовий блок продовжує героїчну серію, розпочату в 2022 році. На поштових марках зображено бійців спеціальних штурмових підрозділів системи МВС – Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Військові цих спецпідрозділів звільнятимуть окуповані ворогом території нашої країни разом з Кримом.

Спецпогашення відбулося оригінальним штемпелем «Гвардія наступу. Час повертати своє», інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Варто зазначити, тираж блоку – 235 000 примірників. Номінал кожної марки – F (23 грн), вартість блоку – 69 грн. Придбати новий поштовий випуск можна у відділеннях Укрпошти по всій країні, офіційному філателістичному онлайн-магазині та на маркетплейсах eBay і Amazon.

Автор марок та конвертів – заслужений художник України Олександр Охапкін. Випуск здійснено за сприяння Національної Гвардії України, Державної прикордонної служби України та Національної поліції України.

Укрпошта запланувала випуски поштових марок, на яких буде зображено бійців, захисників та служби, які допомагають боронити нашу країну від ворога та здобувати Перемогу. Тож очікуйте на поштові випуски «Слава Силам оборони і безпеки України! Головне управління розвідки» та «Слава Силам оборони і безпеки України! Служба безпеки України».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.