Соціум

У Франківську починається реєстрація до 1 класу – як записати дитину (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З 1 березня в Івано-Франківську розпочинається електронна реєстрація дітей до першого класу.

Eлектронна реєстрація першачків відбувається через портал school.bloqly.com. Надсилати заявки батьки зможуть вже з 7 ранку, пише Репортер.

У Франківську починається реєстрація до 1 класу

Це вже звична реєстрація. минулого року вона виправдала себе, ми не мали ніяких нарікань з боку батьків чи вчителів, – каже директорка департаменту освіти і науки міста Вікторія Дротянко. – Після реєстрації на сайті, батьки будуть доносити заяви, свідоцтва про народження – оригінали та копії, медичну довідку та документ, який підтверджує місце проживання у певному освітньому окрузі.

Щоб зрозуміти, до якої школи ви відноситесь, треба зайти на сайт і знайти там свою вулицю. Тоді на сайті буде вказано, до якої школи вона відноситься.

Перший етап реєстрації триватиме до 31 травня. Правила зарахування не змінилися: обрати батьки можуть кілька закладів. Першочергово дитину зарахують за пропискою. В інші заклади – тільки за наявності вільних місць або ж якщо вона має право на позачергове зарахування.

Серед таких пільг – якщо старші брат чи сестра навчалися у цій школі, якщо у ній працюють батьки дитини чи якщо майбутній учень закінчив дитсадок при цій школі.

Читайте: Не для всіх. Як у Франківську зараз записати дитину у черговий дитсадок

Наступного навчального року в Івано-Франківську відкриється 134 перші класи. До них піде близько 3100 дітей.

Більше дивіться у сюжеті телеканалу 402.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.