Соціум

У Франківську облаштовують волонтерський хаб для військових та їхніх рідних

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську скоро з’явиться волонтерський хаб для військових та їхніх рідних.

Тут вони зможуть отримати необхідну допомогу: від консультацій юристів і до психологічної підтримки. І саме акцент на моральному стані бійців та їхніх сімей, переконані психологи, неабияк важливий. Адже часто їм не вдається справлятися з пережитим самостійно, пише Репортер.

У Франківську облаштовують волонтерський хаб для військових та їхніх рідних

У психологічній допомозі працєю той самий принцип, що і в медичній: чим швидше вона надана, тим менше часу потрібно, щоб люди відновилася і тим результат настає швидше, – каже психологиня Ганна Галущак. – Бо інколи люди звертаються через шість років – таке було після Іловайського котла – реабілітація була більш складною.

Військовий Геннадій з Маріуполя зараз проходить у Франківську реабілітацію після перебування у полоні окупантів. Разом з побратимами там він провів 165 днів.

Я був у лавах Національної гвардії, пішов добровольцем у батальйон “Донбас” у 2015 році. У 2016 звільнився і залишився у Маріуполі. Там і залишився захищати місто і державу. Ми опинились в оточенні, а потім потрапив у полон, – каже Геннадій.

Одночасно хаб зможе опікуватися 500 людьми: військовими, ветеранами, членами їхніх сімей. Тут також проводитимуть різноманітні заходи з адаптації та взаємопідтримки.

Відкрити хаб планують наприкінці жовтня, але все залежить від коштів. Зараз у приміщенні триває ремонт.

Більше дивіться у сюжеті телеканалу 402.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.