Люди

«Вільні калуські люди» і «БУР» відкрили молодіжний простір «Хаб 93»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Волонтери громадських організацій «Будуємо Україну разом» спільно «Вільні калуські люди» облаштували у Калуші молодіжний простір «Хаб 93». Приміщення для простору надала міська рада Калуша. Вже нині там працює майстерня братів Кіндрацьких Sklyanka.lab та можна випити колд-брю кави від Євгена. 

«Хаб 93» – це простір для роботи з молоддю і людьми, які вимушено покинули свої домівки через війну. Він має стати у Калуші локацією для спілкування, обміну ідеями, спільного відпочинку, психологічного розвантаження, взаємодопомоги. Про це повідомляє міський голова Калуша Андрій Найда, пише Репортер.

Хаб 93 новини Івано-Франківська
Неймовірні люди створили неймовірний простір, каже міський голова

В суботу, 9 липня, у Калуші презентували нове відремонтоване приміщення молодіжного простору «Хаб 93».

Ще зовсім недавно до мене прийшла група молодих активістів з ГО «Вільні калуські люди» з цікавою ініціативою, яка не могла залишитися без уваги. Вони настільки захопливо розповідали про ідею створення в нашому місті новітнього молодіжного центру, і як він працюватиме, що інших варіантів, окрім як піти назустріч – не було, – розповідає Андрій Найда.

У Калуші відкрили простір "Хаб 93"
Волонтери “БУР” створили для простору тематичний мурал

Міська рада допомогла громадській організації, виділивши приміщення. Також – взяла на себе організацію проживання вже відомої спільноти волонтерів «Будуємо Україну разом» – партнерів наших калуських активістів.

 ГО «Вільні калуські люди» та Спільнота психологів Калуша відтепер матимуть фантастичну оселю. Руками молоді тут настільки зроблено все з душею і теплом, що завітавши сюди один раз, неодмінно з’явиться бажання бути там знову і знову, – повідомляє міський голова. – Неймовірні люди створили неймовірний простір.

У просторі вже нині можна послухати музику з вінілових платівок і випити кави колд-брю від Євгена.

Для її приготування він використовує цілу лабораторію з багатьма взаємопов’язаними посудинами.  В одній з кімнат розташувалася майстерня братів Кіндрацьких «Sklyanka.lab», що займається  перетворенням пляшок у склянки.

Під час відкриття простору всі охочі мали можливість стати учасниками креативного благодійного заходу. Зібрані кошти організатори передадуть на допомогу ЗСУ.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні