Соціум Фото

У Франківську нагородили матерів полеглих бійців (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 25 серпня в Центрі патріотичного виховання учнівської молоді матерям загиблих бійців вручили “Орден матері”.

Нагороджували матерів полеглих бійців з лав добровольчого українського корпусу “Правий сектор” четвертої резервної сотні, до якої належать франківські бійці.

“Церемонію приурочили до Дня незалежності, бо на державні свята зазвичай люди мають змогу прийти на заходи і віддати честь матерям таких синів, які віддали життя за волю України, – говорить сотник четвертої резервної сотні Правого сектора Петро Мазепа, – вручать “Орден матері учасника АТО”. Це – не державна нагорода, оскільки добровольці не визнані на державному рівні. Для зареєстрованих бійців є державні нагороди, пільги, а для цього не враховано”.

За його словами, волонтери та учасники АТО розробляють такі народні нагороди з власної ініціативи. В інтернеті є книга пам’яті, де згадані усі наші полеглі бійці, по цих списках і вручають нагороди.

Привітав присутніх і мер міста Руслан Марцінків та директор департаменту освіти і науки Ігор Максимчук. Нагородили матерів Григорія Семанишина (Семена), Андрія Витвицького (Спікера) та Володимира Байдюха (Морпєха).

Після цього до пам’ятника Степану Бандері поклали квіти.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.