Соціум

У Франківську на книжковому форумі збиратимуть гроші для 102 бригади ТРО

Google+PinterestLinkedInTumblr

21 січня у Івано-Франківську пройде благодійний книжковий форум Bookforum.If. Усі зібрані кошти передадуть на потреби 102 окремої бригади ТРО, в складі якої зараз воюють захисники та захисниці з Івано-Франківська. Наразі триває приймання вже прочитаних книжок для благодійного розпродажу та приймання російської макулатури. Приносити книжки можна у Пластову домівку на Павлика, 10, пише Репортер.

Організовує книжковий форум пластунка Юлія Терлецька разом із подругами з куреня ч. 56 ім. Мілени Рудницької національної скаутської організації “Пласт”. 

Збираємо кошти для 102 бригади, тому що ми самі з Франківська, хочемо допомогти своїм. Зараз в складі бригади служать пластуни, наші друзі та родичі. Багато вже загинули й зникли безвісти, тому ми не можемо нічого не робити, – говорить Юля Терлецька. – Ідея саме такого заходу прийшла з розумінням того, що майже за рік повномасштабної війни кошти збираються все важче, усім складно фінансово. Тому намагаємось придумати цікавий спосіб, як ці кошти для військових продовжити залучати, співпрацюємо з партнерами та видавництвами.

Гроші планують зібрати з продажу прочитаних книжок, а також здавши на макулатуру російську літературу. Книжки для ярмарку можна щодня приносити в пластову домівку за адресою Павлика, 10. Збір триватиме до 20 січня.

До теми: Простір «Filter». Херсонці з франківцями відкрили місце для переселенців, аби знаходити друзів

Також можна буде придбати нові книги від видавництв.

Вони організують свої окремі стенди й перекажуть на потреби бригади відсоток від продажу. Наразі свою участь вже підтвердили видавництво Свічадо”, що перекаже  на ЗСУ 100% від вторгованих грошей, “Наш формат” – 20%, “Лілея НВ” – 50%, “Видавництво 21”, Meridian Chernovitz та “Чорні вівці” – по 40%.

В програмі книжкового форуму:
– продаж книг українських видавництв
– благодійний аукціон
– поетичні читання
– акустична музика
– розмови-дискусії з цікавими гостями

Погодинну програму опублікують ближче до кінця тижня. Орієнтовно подія відбуватиметься з 13:00 до 20:00. Локація – простір волонтерського хабу Filter.if, вул Незалежності 87А. Вхід – за донатом на будь-яку суму.

Більше інформації та деталей можна знайти на сторінці події в інстаграмі Bookforum_if.

Авторка: Ольга Суровська

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.