Соціум

У Франківську косметологинь-переселенок запрошують скористатися безкоштовним коворкінгом (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Знову стати до роботи. В Івано-Франківську косметологинь-переселенок запрошують скористатися безкоштовним коворкінгом.

Протягом трьох місяців фахівчині матимуть змогу працювати без жодних вкладень. Їм нададуть усе необхідне: приміщення, обладнання та професійну косметику, йдеться у сюжеті каналу 402, пише Репортер.

Косметологи, майстри манікюру, перукарі – вони можуть тут працювати і є потреба, – каже координаторка проєктів «Гендерної рівності і адвокації прав жінок» Ольга Кукула. – Але багато з них, просто не мали можливості взяти з собою обладнання, наприклад, ту саму кушетку. І цей коворкінг виник для того, щоб дати можливість косметологиням працювати тут і знаходити нових клієнтів. Ми будемо також проводити серію майстер-класів, де моделями будуть чи волонтерки, чи жінки, які воюють в ЗСУ. Для того, аби їх таким чином розслабити і віддячити за їхню роботу.

Аби взяти участь у проєкті, бажаючі мають заповнити анкету. Претенденток обиратимуть за декількома критеріями: наявність попереднього досвіду та визначеного пакета документів.

Серед критеріїв: наявність медичної освіти, диплом про завершення курсів косметології та хоча б невеликий досвід роботи й бажання, – говорить Кукула. – Дедлайн до 10 вересня. Загалом ми плануємо набрати десь 10-12 жінок.


Запрацює коворкінг у жовтні. Реалізовуватимуть його у партнерстві з міжнародними організаціями.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.