Соціум

У Франківську для активістів відкрили громадський простір «Молода Просвіта»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківська обласна організація «Молода Просвіта» відкрила простір для місцевих і переміщених організацій та активістів. Відбулося це у рамках проєкту «Емпатія. Підтримка. Інтеграція» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

За словами керівниці ГО «Молода Просвіта» Євгенії Бардяк, роботу над простором почали ще влітку. Адже побачили затребуваність від активістів, які нині переїхали до Франківська, пише Репортер.

У Франківську відкрили громадський простір «Молода Просвіта»_1

І ці громадські діячі, активісти та їхні організації не мають сьогодні локації, де б вони могли працювати, – говорить Євгенія Бардяк. – Тому цей громадський простір якраз передбачений для них. Ми очікуємо, що тут люди будуть постійно працювати, бо це наші партнери, з якими ми робимо спільні проєкти. Також буде окремий кабінет для активістів, яким просто потрібне робоче місце.

Крім можливості попрацювати, у просторі проводитимуть різні навчальні курси, якими можна буде скористатися безкоштовно.

У Франківську відкрили громадський простір «Молода Просвіта»_2

Також у рамках проєкту закупили нову техніку: ноутбуки, принтери та усе необхідне для навчання з відеомайстерності.

Читайте: Цех перемоги. У Франківську танцюристи шиють все для ЗСУ (ФОТО)

Керівник центру громадянського суспільства «Друкарня» Денис Бігунов з командою переїхали до Франківська зі Слов’янська у березні. З «Молодою Просвітою» вони співпрацюють давно, ще до повномасштабного вторгнення.

Дуже потрібна концепція такого коворкінгу для внутрішньо-переміщених осіб, зокрема активістів зокрема, – говорить Бігунов. – Я по собі знаю. Ми, коли приїхали, то перше, що вирішували – де жити та як організувати первинні потреби. А ще треба було десь працювати. Таке місце буде дуже потрібне.

У Франківську відкрили громадський простір «Молода Просвіта»_3

Простір розташований у центрі Івано-Франківська – на Січових Стрільців, 25. Будівля збудована ще у 1906 році та є пам’яткою архітектури. Всередині збереглося багато чого автентичного, зокрема – вхідні двері, яким понад 100 років. Їх планують відреставрувати. Так хочуть зберегти частинку спадку міста.

Умови користування простором та коворкінгом можна дізнатися, написавши лист на електронну адресу [email protected] або ж на офіційну сторінку організації у соціальних мережах https://www.facebook.com/molodaprosvita.if та https://www.instagram.com/molodaprosvita_if/

Авторка: Світлана Лелик

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.